7 °C

Treylerleri ve yüklerini mobiltrust takip edecek

Treyler araçların ve yüklerin takibinin güvenilir sistemlerle yapılması amacıyla Uluslararası Nakliyeciler Derneği, Mobiltrust firması ile işbirliği protokolü imzaladı.

Treylerleri ve yüklerini mobiltrust takip edecek

Uluslararası Nakliyeciler Derneği, treyler takip sistemleri sektöründe lider firmalardan Mobiltrust firması ile işbirliği protokolü imzaladı. Bu anlaşma ile sektörde çalıştırılan treyler araçların ve yüklerin takibinin güvenilir sistemlerle yapılması hedefleniyor. Ayrıca hizmet kalitesinin de artırılması amaçlanıyor.

Sektörde önemli bir ihtiyaç haline gelen treyler takip sistemleri konusunda hizmet sunan Mobiltrust, 2006 yılında kurulmuş ve bu tarihten itibaren yurt içi ve yurt dışında tüm mühendislik ve tasarımı kendisine ait 100 binden fazla mobil veri, konum izleme cihazları, aksesuarları ve M2Mtrack web tabanlı yazılım platformunu tamamen yerli teknoloji ile üreten bir Ar-Ge şirketi.

Yüzde 100 yerli üretim olan Mobiltrust Treyler Takip Sistemleri hem taşımacılık firmalarının treylerlerini takip edebilme hem de müşterilerine ait yüklerin takip edilebilme taleplerine karşılık veriyor.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.